הדברה בחיפה והקריות

הדברה > הדברה בחיפה והקריות
חברתנו מבצעת מזה 15 שנים הדברה בחיפה והקריות על כל גווניה ומעניקה אחריות מלאה ללקוח, כמו כן אנו מטפלים במפעלי מזון ומוסדות רבים בחיפה והקריות ברמה הגבוהה ביותר בשוק ההדברה.
 
לרשותכם עומד מענה קולי מאוייש 24 שעות ביממה לרבות שישי שבת, צוות המדבירים המקצועי זמין עבורכם ומחכה לפנייתכם נשמח להתאים עבורכם את ההדברה היעילה ביותר והמשתלמת ביותר.
 
 
להזמנות : 04-6044022
 
 

רקע כללי:

 
בחלקה הגבוה של העיר חיפה היה בעבר חורש ים-תיכוני עשיר ומפותח הממשיך להתקיים בפארק הכרמל חורש זה מעלה את הצורך בפתרונות הדברה. בשכונות מסוימות ניתן עד היום לשמוע בלילות יללות של תנים, ואף נצפים חזירי בר משוטטים בחפשם אחר מזון.
 
למרגלות הר הכרמל אנו מוצאים את מפרץ חיפה שאדמתו ספוגה בפסולת רעילה והאוויר בו טעון בחומרים מזהמים. נחל הקישון החוצה את השטח הזה בדרכו אל הים נחשב כאחד הנחלים המזוהמים בישראל, מהסיבה שהשפכים מהמפעלים שלגדותיו הוזרמו אליו במשך שנים רבות. מי הנחל עומדים בו בחלקים רבים ומהווים קרקע פורייה לרבייה מהירה של יתושים המשבר האקולוגי של מפרץ חיפה לא עצר בגבולות הרובע התעשייתי, והאוויר בכל האזור לרבות הקריות והעיר התחתית נחשב מזוהם.
 
המבנה הטופוגרפי מתקשר ישירות להדברה והוא אילץ את חברתנו למצוא פתרונות הדברה מתקדמים המציבים אותנו בחוד החנית בענף בחיפה והקריות.
הדברה נגד מזיקים בחיפה והקריות על ידי היחידה לשירותים אגף התברואה בעיריית חיפה המבצעת הן הדברה מונעת למניעת דגירת יתושים ונברנים למיניהם, הדברה שוטפת עקב מפגעים הנובעים מפריצת ביוב, גשמים, והן הדברות כנגד מכרסמים, קיני צרעות ודבורים.
פניות ותלונות מטופלות אך ורק כאשר מקור המפגע הינו ברשות הרבים ולא בתחום פרטי.
 
 

מזיקים נפוצים בחיפה והקריות:

 
המזיקים הנפוצים ביותר המחייבים הדברה בחיפה והקריות הם מכרסמים,יתושים, פרעושים, תיקנים למיניהם ויונים. היערות והוואדיות הרבים המצויים בחיפה מספקים אזורי גידול מושלמים לכל סוגי המכרסמים,בעיית השפכים והנחלים המזוהמים מגבירה את התרבות היתושים באופן משמעותי, בעלי חיים משוטטים בעיקר חתולים מציפים את העיר וגינותיה בפרעושים. ממגורות דגון הממוקמת בעיר התחתית מספקת מזון למאות אלפי יונים שכבשו את העיר לחלוטין. חברתנו התאימה את עצמה בפיתוח שיטות הדברה מקצועיות בחיפה והקריות המספקות מענה לכל קשת המזיקים באזור.
 
 

שיטות הדברה בחיפה והקריות:

 
מכרסמים - בכדי לטפל בבעיית המכרסמים יש לשלב הן פיזור רעלים באופן בטוח והן מלכודות דבק מיוחדות מסדרת
GREEN PLACE להשגת תוצאות מירביות.
 
פרעושים - הדברת פרעושים בחיפה והקריות מתחלקת לשניים,בראשונה יש לרסס את השטח הנגוע ואחר מכן יש לטפל בבעלי החיים בשטח הנגוע בתכשירים וטרינריים מאושרים לשימוש.
 
יתושים -הדברת היתושים בחיפה והקריות מתבצעת בשיתוף עם המוקד העירוני וכוללת בתוכה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה כגון IGR מווסתי גדילה,שימוש בקטלנים אולטרא סגוליים וריסוס מקורות מים עומדים.
 
יונים - חברתנו מעסיקה צלפים מורשים מטעם המשרד לאיכות הסביבה שתפקידם לדלל את אוכלוסיית היונים בעיר באופן קבוע כמו כן אנו מבצעים הרחקת יונים בחיפה והקריות גם ע"י שימוש בדוקרנים, רשתות ואמצעים שונים ומגוונים.
 
תיקנים - אזור חיפה והקריות סובל בעיקר משני מינים של תיקנים האחד תיקן אמריקאי נפוץ ביותר במערכות הביוב והשני תיקן גרמני הנפוץ בבתים,אולמות אירועים ובמפעלי מזון. חברתנו פיתחה שיטות הדברה ירוקות וכימיות ספציפיות להדברה בחיפה והקריות.
 
לחברתנו לקוחות פרטיים ומוסדיים רבים בהם אנו מבצעים הדברה בחיפה והקריות נשמח להתאים עבורכם את ההדברה הטובה והמשתלמת ביותר.
 
איזורים נוספים:
הדברה בתל אביב, מרכז הארץ
הדברה באיזור השרון
הדברה בחיפה והקריות
הדברה בחדרה
הדברה בצפון והעמקים
הדברה באשדוד
הדברה באשקלון
הדברה בבאר שבע
הדברה בקרית גת
 
קבלו הצעת מחיר עוד היום
:שם
:טלפון
:אימייל
:איזור בארץ
:הערות

הדברה בחיפה והקריות